الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی حجم 30 میلی لیتر

CHRISSIE Elixir 4K Hyaluronic Acid , 30ml

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • حاوی: 4 نوع هیالورونیک اسید، ویتامین E
 • عملکرد: آبرسانی عمیق لایه‌های زیرین و بیرونی پوست
 • ویژگی: غنی شده با آب مغناطیسی، 94.5% مواد گیاهی
 • کارکرد: آبرسان، ضد چروک، بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
فروشنده فروشنده: فروشگاه اینترنتی مه‌رو‌شو
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

"الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی"...الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی، سرم هیدروژلی است که از 4 نوع اسید هیالورونیک با ساختار و وزن مولکولی متفاوت تهیه شده که به طور عمیق در لایه‌های پوست نفوذ کرده و بالاترین میزان مرطوب کنندگی و حجم دهندگی را برای پوست به همراه دارد. از ویژگی‌ها و عملکرد این محصول می‌توان به آبرسانی عمیق پوست، پر کننده خطوط، ضد افتادگی پوست صورت، حجم دهندگی به پوست و جلوگیری و برطرف کردن چین و چروک ناشی از کم آبی پوست اشاره کرد. این سرم کریسی حاوی 4 نوع هیالورونیک اسید محافظت شده درون فضایی کپسولی شکل است تا در برابر هوا مقاوم باشد و بعد از استفاده محصول و ماساژ آن بر روی صورت این کپسول‌ها باز شده و مواد داخل آن (هیالورونیک اسیدها) به شکل مستقیم جذب پوستتان می‌شود که هم لایه‌های عمیق پوست را آبرسانی کرده هم لایه‌های سطح پوست را مرطوب می‌کند که با این کار پوست شما را به شکل کامل آبرسانی کرده و رطوبت آن را تامین و حفظ می‌کند. الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی بدون پارابن بوده و از 94.5 درصد مواد طبیعی تشکیل شده است.

محصولات مرتبط

معرفی الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی:

الکسیر یا سرم هیدروژل هیالورونیک اسید CHRISSIE حاوی 4 نوع اسید هیالورونیک با غلظت (5000P.P.M) و با میزان 94.5 درصد از مواد طبیعی ساخته شده است که باعث بیشترین میزان آبرسانی، رطوبت، نرمی و برطرف کردن چین و چروک حاصل از کم آبی پوست می‌شود.

اسید هیالورونیک یکی از عناصر اساسی پوست است که باعث جذب رطوبت و آبرسانی به سطح و درون پوست می‌شود و باعث بهبود سلامت پوست می‌گردد. با استفاده از این محصول می‌توانید پوست خود را در برابر خشکی، ترک خوردن، شل شدن و ایجاد خطوط و چروک پوستی محافظت کنید.

فرمولاسیون 4K در این محصول به معنای وجود 4 نوع هیالورونیک اسید با وزن مولکولی مختلف است که باعث جلوگیری از تبخیر رطوبت پوست و بهبود ظاهر چین و چروک‌های پوستی می‌شود. هیالورونیک اسید در این محصول به عنوان یک ماده مرطوب کننده عمل می‌کند و باعث بهبود رطوبت و نرمی پوست می‌شود. این ماده قادر است تا در عمق پوست جذب شود و به داخل سلول‌های پوستی نفوذ کند. هیالورونیک اسید مجموعه‌ی پپتیدهایی را که در ساختار پوست موجود هستند تقویت می‌کند و باعث بهبود ساختار پوست می‌شود. در واقع این ماده باعث افزایش حجم پوست می‌شود. در نتیجه خطوط ریز و چین و چروک‌های پوست کاهش می‌یابد و پوست شما جوان‌تر، تازه‌تر و شاداب‌تر می‌شود.

آب نقش اساسی در ترکیب محصولات پوستی دارد، بنابراین کیفیت آب مصرفی در تولید آن‌ها نقش بسیار مهمی دارد. محصولات کریسی (CHRISSIE) به جای آب معمولی، با آب مغناطیسی فرموله شده است. آب مغناطیسی موجود در دسته‌های کوچک‌تر (طبق گروه‌بندی مولکول‌ها) منجر به افزایش ظرفیت انتقال عملکرد مواد ترکیبی می‌شود و اثر بخشی آن‌ها را افزایش می‌دهد. آب مغناطیسی شده به هر یک از مواد تشکیل دهنده به مرور زمان، فعال سازی و فراهمی زیستی (یکدست شدن مواد ترکیب شده با هم) بهتری از مواد ترکیبی موجود در فرمولاسیون محصولات لاکچری و لوکس پوستی "کریسی" می‌دهد. بنابراین آب مغناطیسی باعث افزایش اثر بخشی، افزایش تاثیر عملکرد مولکول‌های آب و افزایش ثبات و انسجام فرمولاسیون محصولات می‌شود.

ترکیبات موجود در الکسیر هیالورونیک اسید کریسی 4k شامل هیالورونیک اسید با وزن مولکولی بالا، هیالورونیک اسید با وزن مولکولی متوسط، هیالورونیک اسید متقاطع، هیالورونیک اسید محصور شده در وزیکول‌های فسفولیپید، ویتامین E و... است. فرمولاسیون منحصر به فرد و غلظت بالای (5000P.P.M) این محصول باعث شده تا به راحتی به لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و عملکرد آن را بهبود ببخشد. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توانیم به: آبرسانی بالا در سطح و عمق پوست، خواص درمانی و ضد التهابی، رفع قرمزی و خارش، جلوگیری از پیری زود هنگام، حفاظت از آسیب‌های محیطی، جلوگیری و کاهش افتادگی پوست اشاره کنیم.

الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی چیست؟

الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی، یک سرم بی رقیب است که برای رطوبت بخشیدن به پوست استفاده می‌شود. این محصول حاوی هیالورونیک اسید سه بعدی با مولکول‌های کوچک و بزرگ است که به راحتی در پوست جذب می‌شوند، و به این معنی است که مولکول‌های کوچک به صورت عمیق در پوست جذب می‌شوند و مولکول‌های بزرگ سطح پوست را مرطوب کرده و از آن محافظت می‌کنند.

الکسیر هیالورونیک اسید CHRISSIE  چه فوایدی دارد؟

این محصول باعث حفظ رطوبت طبیعی و آبرسانی به پوست می‌شود و خشکی و ترک‌های آن را کاهش می‌دهد. این سرم هیدروژلی مواد معدنی و ویتامین‌های ضروری برای پوست شما را فراهم می‌کند و باعث آبرسانی پوست، پر کردن خطوط صورت، حجم دهندگی به پوست، جلوگیری از افتادگی پوست و کاهش چین و چروک پوست صورت می‌شود.

برای بدست آوردن بهترین نتایج، می‌توانید از سرم هیدروژل یا الکسیر هیالورونیک اسید کریسی به عنوان قسمتی از روتین مراقبت پوستی برای صورت و گردن خود استفاده کنید و چند قطره از آن را در صبح و شب بر روی پوست تمیز و خشک بر روی پوست خود بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا هیالورونیک موجود در کپسول‌های محافظتی با هوا واکنش داده و به راحتی در پوست شما جذب شوند.

الکسیر کریسی با غلظت بالایی از مواد فعال خالص تشکیل شده و در میکرو کپسول‌هایی با منشاء گیاهی محصور شده که با ماساژ حل می‌شوند و مواد فعال را تا زمانی که روی پوست پخش می‌شوند دست نخوره نگه می‌دارند.

در نتیجه، با استفاده از این محصول می‌توانید پوست خود را آبرسانی و مرطوب کرده و لطافت، سلامت و ظاهر پوست خود را بهبود ببخشید و به پوستی جوان و شاداب دست یابید.

مزایای الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی:

 • حاوی ویتامین E
 • ضد افتادگی پوست
 • حجم دهنده پوست
 • پر کننده خطوط صورت
 • افزایش آبرسانی پوست
 • افزایش نرمی و لطافت پوست
 • کاهش چین و چروک ناشی از کم آبی
 • تشکیل شده از 94.5 درصد مواد گیاهی
 • بهبود و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
 • حاوی چهار نوع هیالورونیک اسید با ساختار وزن مولکولی متفاوت
 • سرشار از گلیکوزامینوگلیکان و سوربیتول جهت افزایش اثر مرطوب کنندگی

برخی از مواد تشکیل دهنده الکسیر هیالورونیک اسید 4k کریسی (CHRISSIE):

آب مغناطیسی: افزایش اثر بخشی محصول، افزایش تاثیر عملکرد مولکول‌های آب، افزایش ثبات و انسجام فرمولاسیون

هیالورونیک اسید: آبرسانی عمیق پوست، افزایش و ماندگاری رطوبت پوست، افزایش لطافت پوست، ترمیم پوست، بهبود خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست، جوانساز پوست، کاهش روند پیری پوست، جلوگیری از شل شدن پوست، کمک به صاف شدن پوست

ویتامینE: مرطوب کننده پوست، جلوگیری و محافطت از آسیب‌های پوستی، التیام بخش پوست، بهبود زخم، ضد التهاب، رفع اگزما

تری پپتید-29: یک آنتی اکسیدان و ضد التهاب است، ترمیم بافت پوست، تحریک تولید کلاژن، التیاک بافت آسیب‌دیده پوست

حاوی مواد دیگری شامل: هیالورونیک اسید با وزن مولکولی متوسط، هیالورونیک اسید متقاطع، هیالورونیک اسید محصور شده در وزیکول‌های فسفولیپید NAG-6P، پنتیلن گلیکول، گلیسیرین، اتوکسی در گلیکول، آلفا ایزومتیل یونون

نحوه‌ی استفاده:

الکسیر را صبح و شب قبل از کرم‌های دیگر روی پوست تمیز و خشک صورت و گردن بزنید و به آرامی ماساژ دهید تا هیالورونیک اسید محصور شده در اثر ماساژ شما به راحتی در پوست جذب شود.

بهتر است چه محصولاتی را در هنگام استفاده از الکسیر هیالورونیک اسید کریسی در کنار خود داشته باشید:

شوینده صورت - تونر - کرم شب یا روز

- تشکیل شده از 94.5 درصد مواد گیاهی

- فاقد پارابن

- بهترین زمان استفاده 6 ماه بعد از باز شدن درب محصول

- بدون ایجاد حساسیت

فاقد تست حیوانی

- از نظر بالینی و درماتولوژیک تست شده است

محصولات لاکچری پوستی کریسی با نوآوری و بیوتکنولوژی بالا در ایتالیا متولد شده است. لاین‌های درمانی بسیار موثر، که به طور دقیق با بالاترین استاندارد‌های ایمنی و مواد اولیه تایید شده توسط آزمایشات در سطح بین‌المللی فرموله شده است.

مواد ترکیبی با منشاء طبیعی که با استفاده از آب مغناطیسی (بیوتکنولوژی که توسط کریسی برای اولین بار ثبت اختراع شده است) و همچنین ثبت اختراع فرمول ضدپیری، ترکیبات قدرتمندی هستند که می‌توانند انواع نیازهای پوست را برآورده کنند و به بخشی جدایی ناپذیر و ضروری از زیبایی و مراقبت از پوست تبدیل شوند.

این فرمول از خانواده لوکاکاسادیو در طول زندگی‌اش در میلان در دوران تحصیلی‌اش به وجود آمده. او ایده ایجاد یه خط پوستی بی‌نظیر و خاص، با محصولاتی متفاوت در بازار با هدف رقابت با چند شرکت چند ملیتی بزرگ ارائه می‌دهد. در واقع، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی خانواده او بیش از 40 سال است که فعالیت دارند. هدف از تولید محصولات لاکچری کریسی این است که بتوانیم با کیفیت بالا و تحقیقات علمی به راه حل‌های خلاقانه و پایدار دست یابیم.

مسئولیت پذیری و کیفیت

محصولات ما از پوست شما مراقبت می‌کنند. به همین دلیل است که ما با مسئولیت پذیری بالا، خود را وقف جستجوی دقیق مواد اولیه با منشاء طبیعی و بیوتکنولوژی و کنترل مداوم فرآیندهای تولید کرده‌ایم. تحقیقات مستمر و دستیابی به نتایج عالی مشخصه کار ما است.

- بیش از 2000 مورد گواهینامه بین‌المللی

- بیش از 1000 کارآزمایی در دانشگاه‌های معتبر

- به کار گیری 500 رایحه‌ی طبیعی

- طرفدار حقوق حیوانات (بدون آزمایش بر روی حیوانات)

- محصولات بدون میکروپلاستیک (قابل بازیافت)

- تهیه شده از مواد تجزیه‌پذیر

- مطابق با استاندارد GPM

- تولید و پردازش سرد (بدون آسیب به لایه ازون)

حاوی
4 نوع هیالورونیک اسید، ویتامین E
عملکرد
آبرسانی عمیق لایه‌های زیرین و بیرونی پوست
ویژگی
غنی شده با آب مغناطیسی، 94.5% مواد گیاهی
کارکرد
آبرسان، ضد چروک، بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
حجم
30 میلی لیتر
بارکد
8057158070920
نام تجاری محصول
الکسیر هیالورونیک اسید 4K کریسی | CHRISSIE Elixir 4K Hyaluronic Acid
برند
کریسی | CHRISSIE cosmetic
کشور مبدا برند
ایتالیا (سن مارینو)
سایر توضیحات
- حاوی ویتامین E
- ضد افتادگی پوست
- حجم دهنده پویت
- پر کننده خطوط صورت
- افزایش آبرسانی پوست
- افزایش نرمی و لطافت پوست
- کاهش چین و چروک ناشی از کم آبی
- بهبود و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
- حاوی 4 نوع هیالورونیک اسید با ساختار وزن مولکولی متفاوت

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
سوالی داشتید با 02177535498 تماس بگیرید - ساعات پاسخگویی 10 تا 21